XXXI Niedziela Zwykła

SERDECZNIE WITAM W NASZEJ PARAFII Patrycję Baczyńską wraz z rodzicami

1. Wspomnienia w tygodniu:
Wtorek – Uroczystość Wszystkich Świętych.
Środa – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (od 1-8.XI odpust zupełny).
Piątek – Wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek i sobotę odwiedzę chorych od godz. 10.00

3. Msze św. w tygodniu:
Tychowo – wtorek, godz. 8.00 – w intencji zmarłych: Czesławy, Zygmunta, Mariana, Jadwigi, Mariana.
Słonowice – wtorek, godz. 9.30 – Uroczystość wszystkich świętych.
Słonowice – wtorek, godz. 13.00 – Msza św. na cmentarzu w intencji wszystkich zmarłych.
Słonowice – środa, godz. 16.30 – w intencji zmarłego Jacka Skępca z racji 45 urodzin – wypominki.
Tychowo – środa, godz. 18.00 – w intencji zmarłego Tomasza – wypominki.
Słonowice – czwartek, godz. 16.30 – w intencji zmarłej Ilony Jopek miesiąc po śmierci – wypominki.
Słonowice – piątek, godz. 16.30 – od 16.00 spowiedź. – wypominki.
Słonowice – sobota, godz. 16.30 – msza św. w intencji seniorów. – wypominki.
Tychowo – piątek, godz. 18.00 – w intencji Żywego różańca. Spowiedź od 17.30 – wypominki.

4. Intencje mszalne na XXXII niedzielę zwykłą.
Słonowice – godz. 9.30 – Msza św. w intencji zmarłych: Stanisławy Szlufik, Czesława.
Tychowo – godz. 11.00 – Msza św. w intencji zmarłych: Janiny, Franciszka Placha, Kazimierz Białaszczyk.
Wrząca – godz. 13.00 – Msza św. w intencji Klaudii z okrazji 18 urodzin. Wypominki.

3. Dziękuję za sprzątanie Kościoła Andrzejowi i Justynie Czosnek. Bóg zapłać za ofiary na tacę.